Триб'ют-шоу «Adriano Celentano»
Соліст — Adolfo Sebastiani
Грандіозне триб'ют-шоу великого Адріано Челентано.
Пориньте у світ безмежної чарівності легендарного італійця.

Триб'ют-шоу «Adriano Celentano»
Соліст — Adolfo Sebastiani

Грандіозне триб'ют-шоу великого Адріано Челентано. Пориньте у світ безмежної чарівності легендарного італійця.

Інформація

Категорія
Концерт
Жанр
Джаз, Поп
Тривалість
1 година 30 хв.
24 січня в культурному центрі Freedom Hall відбудеться концерт, присвячений легендарному італійцю Адріано Челентано у виконанні офіційного двійника артиста Адольфо Себастьяні та гурту «Lui e gliamici delRe».

У програмі — всі хіти великого маестро. На сцену вийдуть учасники гурту «Lui e gliamici delRe», який визнано кращим триб'ют-гуртом Адріано Челентано в світі…

Читати далі ➝

Опис

ВІДЕО

Найближчі заходи
Триб'ют-шоу «Adriano Celentano». Соліст — Adolfo Sebastiani
24 січня в культурному центрі Freedom Hall відбудеться концерт, присвячений легендарному італійцю Адріано Челентано у виконанні офіційного двійника артиста Адольфо Себастьяні та гурту «Lui e gliamici delRe».

Уже понад 10 років легендарний італієць Адріано Челентано не виїжджає з гастролями за межі Італії. Але відчути на собі магічну енергетику і отримати задоволення від улюблених пісень можна на офіційному триб'ют-шоу Адріано Челентано за участю музикантів великого маестро! Незважаючи на те, що пародій і спроб стати схожими було багато, тільки один артист зміг зробити це віртуозно — Адольфо Себастьяні.

У програмі — всі хіти великого маестро. На сцену вийдуть учасники гурту «Lui e gliamici delRe», який визнано кращим триб'ют-гуртом Адріано Челентано в світі. Публіку підкорить дивовижна схожість соліста Адольфо Себастьяні з приголомшливим Адріано Челентано.

Легенда італійського кіно і музики, побувавши на одному з виступів Lui e gliamici delRe, сказав: «Є відчуття, що тепер нас двоє!».

Насолоджуйтеся! 
Здоров’я безцінне.
Freedom Hall дбає про безпеку та спокій кожного гостя, саме тому персонал культурного центру вакцинований. Ми не обмежуємо відвідування подій за умови наявності повної вакцинації або ПЦР тесту, зробленого не пізніше за 72 години до заходу.

Для тих гостей, у яких немає ПЦР тестів ми облаштували спеціальну зону, де можна зробити експрес тестування на антиген. Вартість дослідження — 250 грн.

Будьте здорові і бережіть себе!
Підпишися і не пропускай події