Триб'ют-шоу «Adriano Celentano»
Соліст — Adolfo Sebastiani
Не пропустіть грандіозне триб'ют-шоу великого Адріано Челентано. Пориньте у світ безмежної чарівності легендарного італійця.
26 жовтня

Триб'ют-шоу «Adriano Celentano»
Соліст — Adolfo Sebastiani

26 жовтня
Не пропустіть грандіозне триб'ют-шоу великого Адріано Челентано. Пориньте у світ безмежної чарівності легендарного італійця.
Інформація
Зал
Великий зал
Двері відкриті
19:00
Початок
20:00
Вартість
690 - 1990 грн.
Категорія
Концерт
Жанр
Джаз, Поп
Тривалість
1 година 30 хв.

Квитки

26 жовтня
Вт. / 20:00
26 жовтня в культурному центрі Freedom Hall відбудеться концерт, присвячений легендарному італійцю Адріано Челентано у виконанні офіційного двійника артиста Адольфо Себастьяні та гурту «Lui e gliamici delRe».

У програмі — всі хіти великого маестро. На сцену вийдуть учасники гурту «Lui e gliamici delRe», який визнано кращим триб'ют-гуртом Адріано Челентано в світі…

Читати далі ➝

Опис

ВІДЕО

Найближчі заходи
Триб'ют-шоу «Adriano Celentano». Соліст — Adolfo Sebastiani
26 жовтня в культурному центрі Freedom Hall відбудеться концерт, присвячений легендарному італійцю Адріано Челентано у виконанні офіційного двійника артиста Адольфо Себастьяні та гурту «Lui e gliamici delRe».

Уже понад 10 років легендарний італієць Адріано Челентано не виїжджає з гастролями за межі Італії. Але відчути на собі магічну енергетику і отримати задоволення від улюблених пісень можна на офіційному триб'ют-шоу Адріано Челентано за участю музикантів великого маестро! Незважаючи на те, що пародій і спроб стати схожими було багато, тільки один артист зміг зробити це віртуозно — Адольфо Себастьяні.

У програмі — всі хіти великого маестро. На сцену вийдуть учасники гурту «Lui e gliamici delRe», який визнано кращим триб'ют-гуртом Адріано Челентано в світі. Публіку підкорить дивовижна схожість соліста Адольфо Себастьяні з приголомшливим Адріано Челентано.

Легенда італійського кіно і музики, побувавши на одному з виступів Lui e gliamici delRe, сказав: «Є відчуття, що тепер нас двоє!».

Насолоджуйтеся! 
Підпишися і не пропускай події
Київ, вул. Кирилівська 134
Контакти
Меню сайту
@ 2021, FREEDOM HALL
Створення сайту ELENWEB
Event Production
Management