Хто кого хоче ...?
Вистава етюдна, яскрава, неймовірно смішна, але і лірична одночасно
На сцені: І. Когут та О. Курилко
10 березня

Хто кого хоче ...?

10 березня
Вистава етюдна, яскрава, неймовірно смішна, але і лірична одночасно.

На сцені: І. Когут та О. Курилко
Інформація
Зал
Великий зал
Двері відкриті
19:00
Початок
20:00
Вартість
390 - 790 грн.
Категорія
Театр
Жанр
Комедія
Тривалість
2 години
Антрактів
1
Мова
Російська

Квитки

10 березня
Чт. / 20:00
Умови відвідування КЦ Freedom Hall в період КАРАНТИНУ
Вистави про взаємовідносини між чоловіком і жінкою, адже ця тема близька усім і кожному. Вистава «Хто кого хоче...?» — не виключення, а швидше підтвердження. Він про випадкові невипадкові зустрічі і дивовижні продовження, про захололі почуття, які вимагають радикальних змін (з легендарного проекту «До і після сексу»). Ми говоримо про сьогодення і не соромимося у виразах...

Читати далі ➝

Опис

ФОТО

Постановка

Театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат»
Ірина Когут
Олексій Курилко

Виконавці

Найближчі заходи
Вистава «Хто кого хоче ...?»
Вистави про взаємовідносини між чоловіком і жінкою, адже ця тема близька усім і кожному. Вистава «Хто кого хоче...?» — не виключення, а швидше підтвердження. Він про випадкові невипадкові зустрічі і дивовижні продовження, про захололі почуття, які вимагають радикальних змін (з легендарного проекту «До і після сексу»). Ми говоримо про сьогодення і не соромимося у виразах! Вистава етюдна, яскрава, неймовірно смішна, але і лірична одночасно.

У театрі багато смішних вистав, за великим рахунком не смішних і зовсім немає, але ця вистава як термоядерна бомба порве Вашу посмішку на шматки. Після перегляду м'яза обличчя відчуватимуть солодкий біль від безупинного сміху. Ми Вас попередили…

Насолоджуйтеся!
Left
Right
Здоров’я безцінне.
Freedom Hall дбає про безпеку та спокій кожного гостя, саме тому персонал культурного центру вакцинований. Ми не обмежуємо відвідування подій за умови наявності повної вакцинації або ПЦР тесту, зробленого не пізніше за 72 години до заходу.

Для тих гостей, у яких немає ПЦР тестів ми облаштували спеціальну зону, де можна зробити експрес тестування на антиген. Вартість дослідження — 250 грн.

Будьте здорові і бережіть себе!
Підпишися і не пропускай події