Ірина Білик
Незабутня атмосфера з найкращими хітами та презентація нового хіта!
8 березня

Ірина Білик

8 березня
Незабутня атмосфера з найкращими хітами та презентація нового хіта!
Інформація
Зал
Великий зал
Двері відкриті
20:00
Початок
21:00
Вартість
500 - 3500 грн.
Категорія
Концерт
Жанр
Поп
Тривалість
1 година 30 хв.

Квитки

8 березня
Вт. / 21:00
Умови відвідування КЦ Freedom Hall в період КАРАНТИНУ
8 БЕРЕЗНЯ на сцені Freedom Hall з ексклюзивною програмою виступить одна з найепатажніших співачок української естради — «українська Мадонна» — Ірина Білик.

На вас чекає незабутня атмосфера з найкращими хітами, але це далеко не все. Саме 8 БЕРЕЗНЯ, маме у Freedom Hall, відбудеться всеукраїнська презентація нового хіта, який обов’язково полюбить вся Україна!

Читати далі ➝

Опис

Ірина Білик - Мені подобається
Ірина Білик – Любов. Отрута

ВИДЕО

ВИДЕО
Найближчі заходи
Концерт Ірини Білик
8 БЕРЕЗНЯ на сцені Freedom Hall з ексклюзивною програмою виступить одна з найепатажніших співачок української естради — «українська Мадонна» — Ірина Білик.

За її плечима неймовірна кількість хітів, 12 студійних альбомів та неабиякий внесок в розвиток українського шоу-бізнесу.

Ірина Білик — неперевершена попдіва, співачка та композитор, найкраща виконавиця 20-річчя за версією музичної премії YUNA. У колекції співачки десятки пісень, які стали улюбленими для кількох поколінь слухачів.

На вас чекає незабутня атмосфера з найкращими хітами, але це далеко не все.
Саме 8 БЕРЕЗНЯ, маме у Freedom Hall, відбудеться всеукраїнська презентація нового хіта, який обов’язково полюбить вся Україна!

Впевнені, цей вечір ви запам’ятаєте на довго.

Живий звук!

Насолоджуйтеся!
Здоров’я безцінне.
Freedom Hall дбає про безпеку та спокій кожного гостя, саме тому персонал культурного центру вакцинований. Ми не обмежуємо відвідування подій за умови наявності повної вакцинації або ПЦР тесту, зробленого не пізніше за 72 години до заходу.

Для тих гостей, у яких немає ПЦР тестів ми облаштували спеціальну зону, де можна зробити експрес тестування на антиген. Вартість дослідження — 250 грн.

Будьте здорові і бережіть себе!
Підпишися і не пропускай події