120 ударів на хвилину
Жива музика і найвідоміші у світі роздуми про Біг найвідомішого у світі японського літератора. Свіжо, іронічно, зворушливо і мотивуюче!
3 березня
На сцені: Х. Дейлик, М. Чуприненко, С. Весельський та ін.
-50% на другий квиток

120 ударів на хвилину

3 березня
-50% на другий квиток
Жива музика і найвідоміші у світі роздуми про Біг найвідомішого у світі японського літератора. Свіжо, іронічно, зворушливо і мотивуюче!

На сцені: Х. Дейлик, М. Чуприненко, С. Весельський, М. Моторна та ін.
Інформація
Зал
Великий зал
Двері відкриті
18:00
Початок
19:00
Вартість
150 - 840 грн.
Категорія
Театр
Жанр
Муз. вистава
Тривалість
1 година 40 хв.
Мова
Українська

Квитки

3 березня
Чт. / 19:00
Умови відвідування КЦ Freedom Hall в період КАРАНТИНУ
Автоматична знижка 50% на кожен другий квиток у кошику!
Жива музика і найвідоміші у світі роздуми про Біг найвідомішого у світі японського літератора. Свіжо, іронічно, зворушливо і мотивуюче! Обіцяємо вам справжню пробіжку, коли пульс 120 ударів на хвилину, в навушниках грають Бітли, а особисті проблеми, глобальні катастрофи, страх і бруд лишаються позаду…Коли ти сяєш як зірка, а на небі ні хмаринки, коли, окрім кросівок, нічого не потрібно і ти розумієш, що страждання — питання вибору. Як і насолода. Будете лише ви і ваш біг, ваш політ, ваша дорога. А найцікавіше, що ви не зрушите з місця...

Читати далі ➝

Опис

ВИДЕО

Христина Дейлик
Марія Чуприненко
Марія Моторна

Виконавці

Станіслав Весельський
Тимур Бурлака
Сергій Дударєв
Найближчі заходи
Вистава «120 ударів на хвилину»
Жива музика і найвідоміші у світі роздуми про Біг найвідомішого у світі японського літератора. Свіжо, іронічно, зворушливо і мотивуюче! Обіцяємо вам справжню пробіжку, коли пульс 120 ударів на хвилину, в навушниках грають Бітли, а особисті проблеми, глобальні катастрофи, страх і бруд лишаються позаду…Коли ти сяєш як зірка, а на небі ні хмаринки, коли, окрім кросівок, нічого не потрібно і ти розумієш, що страждання — питання вибору. Як і насолода. Будете лише ви і ваш біг, ваш політ, ваша дорога. А найцікавіше, що ви не зрушите з місця.

Вистава-концерт! Вистава — нон-фікшн. Суміш драйву і філософії, дотепності і мудрості! Це не класична вистава, де є чіткий сюжет та структура, це набір спостережень, висновків, інсайтів досвідченого Муракамі та молодих акторів Малого театру. Це занурення в потік свідомості, у внутрішній світ людини. Біг тут — метафора. Приєднуйтеся і ви точно дізнаєтеся більше про ультрамарафон, що зветься життям. У виставі звучать кавер-версії хітів The Beatles, The Rolling Stones, Creedence Clearwater Revival, Eric Clapton, Bob Dilan, Воплі Відоплясова та інших у виконанні акторів Малого театру.

Натхнення черпали, читаючи збірку автобіографічних нарисів «Про що я говорю, коли говорю про біг», але вистава не є сценічною версією цих текстів.

Насолоджуйтеся!
Здоров’я безцінне.
Freedom Hall дбає про безпеку та спокій кожного гостя, саме тому персонал культурного центру вакцинований. Ми не обмежуємо відвідування подій за умови наявності повної вакцинації або ПЦР тесту, зробленого не пізніше за 72 години до заходу.

Для тих гостей, у яких немає ПЦР тестів ми облаштували спеціальну зону, де можна зробити експрес тестування на антиген. Вартість дослідження — 250 грн.

Будьте здорові і бережіть себе!
Підпишися і не пропускай події